Witaj w Hello Beauty
– Twoim miejscu piękna i relaksu w Lublinie!
Cieszymy się, że możemy Cię gościć w naszym salonie, gdzie priorytetem jest Twoje piękno, zdrowie i komfort. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, które pomogą Ci wyglądać i czuć się wspaniale.
hello beauty
Nasze zasady to:
Uczciwość:
Proponujemy wyłącznie zabiegi dostosowane do Twoich potrzeb, które przynoszą realne efekty.
Higiena:
Wszystkie narzędzia poddajemy sterylizacji, a większość materiałów jest jednorazowa – dla Twojego bezpieczeństwa.
Zadbamy o to, by każda wizyta była chwilą relaksu i odnowy w przyjaznej atmosferze.
Zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj termin już teraz! Kliknij Zarezerwuj termin i odkryj, jak możemy podkreślić Twoje piękno.
co o nas mówią?
Opinie
Syn (oczyszczanie twarzy). Wizyta pierwszy raz i bardzo miłe zaskoczenie. Pani bardzo profesjonalna i tak zwyczajnie po ludzku - bardzo sympatyczna. Dużo cennych rad odnośnie pielęgnacji skóry i darmowa próbka w kieszeni. Wrócimy 🙂
Ewa K.Opinia z Booksy | 20 lutego 2025
Wspaniały efekt. Twarz po zabiegu pięknie złuszczona, odświeżona i nawilżona. Polecam na początek jesieni dodać sobie blasku i świeżości. Oczywiście jestem zapisana na następny zabieg. Polecam salon Hello Beauty ❤️
AgnieszkaOpinia z Booksy | 17 października 2024
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Małgosi, pełen profesjonalizm i przemiło spędzony czas, zresztą to nie pierwsza i nie ostatnia moja wizyta w salonie. Polecam wszystkim 🙂
MałgorzataOpinia z Booksy | 8 marca 2024
Przemiła atmosfera, delikatny masaż przy okazji zabiegu - pełny relaks, doceniam, że byłam informowana co, i po co się dzieje podczas zabiegu. Dodatkowo dostałam cenne wskazówki dot dalszej codziennej pielęgnacji. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!
MartaOpinia z Google | 17 listopada 2021
Niesamowita atmosfera jaką stwarza Pani Małgosia sprawia, że chce się wracać na kolejne zabiegi. Dodatkowo profesjonalne podejście i ogromna wiedza. Bardzo polecam!
EwelinaOpinia z Google | 15 listopada 2021
Sąsiadka mnie namówiła na wyjście do Hello Beauty i był to bardzo mile spedzony czas ale również zabiegi były przyjemne aż nie chciało się wstawać z łóżka. Skóra wygląda bardzo świeżo i promiennie polecam jak najbardziej 🙂
AngelikaOpinia z Facebooka | 20 lutego 2020
Przyjemne wnętrze, profesjonalna obsługa, produkty wysokiej jakości. Efekty widać po pierwszym zabiegu.
Rezerwacja wizyt
Zarezerwuj termin już teraz, dzwoniąc pod numer 511 811 911 lub korzystając z naszego systemu online: