Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Wszechstronny zabieg odmładzający – zabieg z Royal Epigen P5 i algą śnieżną

Jeśli potrzebujesz wszechstronnego zabiegu odmładzającego który ujędrnia, regeneruje, nawilża i działa przeciwzmarszczkowo – wybierz zabieg EpiGENial! Epigenetyczny zabieg przeciwzmarszczkowy wpływa na ekspresję genów młodości i długowieczności KLOTHO. Oparty jest na bazie Royal Epigen P5 i aldze śnieżnej.

Royal  Epigen P5 – to biomimetyczny pentapeptyd stymulujący działanie royalaktyny, wpływa na ekspresję genów związanych z przyspieszeniem regeneracji komórkowej oraz aktywację mikrona, co  przekłada się na działanie silnie odmładzające, regenerujące i niwelujące wpływ wolnych rodników.

Alga śnieżna – ekstrakt z ekstremofilnej algi występującej na lodowcach, mający silne właściwości regenerujące i odmładzające, aktywujący gen długowieczności KLOTHO, wzmacniający barierę ochronną skóry oraz redukujący powstawanie przebarwień.

W skład zabiegu wchodzi:
  1. Demakijaż
  2. Przetarcie twarzy za pomocą odtłuszczającego i antybakteryjnego kompresu, który przygotowuje skórę do zabiegów eksfoliacji i dermo-estetycznych. Kompres znosi barierę skóry powodując, że zwiększa się przyswajalność składników aktywnych aplikowanych podczas zabiegu. Przetarcie twarzy może spowodować jej zaczerwienienie.
  3. Aplikacja serum epigenetycznego, które aktywuje geny młodości i długowieczności KLOTHO o właściwościach anti-age. Serum wygładza, nawilża i ujędrnia.
  4. Nałożenie silnie nawilżającej i odmładzającej maski z Royal Epigen P5 i algą śnieżną, ekstraktem z jedwabiu, kolagenem, ekstraktem z pereł, żeń-szenia i bluszczu.
  5. Aplikacja epigenetycznego, przeciwzmarszczkowego kremu, który ma działanie ujędrniające, nawilżające i regenerujące.

Sugerowana liczba zabiegów:  4 zabiegi w jednej serii – jeden zabieg w tygodniu.