Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Biozgodny zabieg odmładzający – RH+

Wykonaj biozgodny zabieg RH+ i urzekaj młodym wyglądem! RH+ to innowacyjny zabieg biostymulujący mający silne regenerujące i długotrwałe przeciwzmarszczkowe właściwości. W celu osiągnięcia rezultatów porównywalnych do mezoterapii z osocza bogatopłytkowego zostały zastosowane peptydy z hodowli komórkowej ludzkich adipocytowych komórek macierzystych i epidermalny czynnik wzrostu EGF.

EGF – to jednołańcuchowy rekombinat ludzkiego peptydu wyizolowany bezpośrednio z komórki, która koduje epidermalny czynnik wzrostu ludzkiego. Składa się on z z odpowiedniej sekwencji 53 aminokwasów, które intensywnie wspomagają odnowę komórkową.

Peptydy z ludzkich adipocytowych komórek macierzystych – są pozyskiwane biotechnologicznie z hodowli komórkowej. Posiadają niesamowitą zdolność do generowanie nieograniczonej liczby podziałów, jak i różnicowania komórek macierzystych do innych typów komórek. Stanowią kluczowy element w regeneracji i odmłodzeniu.

Adenozyna – to składnik budulcowy ludzkiego DNA – jeden z najskuteczniejszych związków o działaniu przeciwzmarszczkowym. Należy do składników, które ograniczają skurcze włókien mięśniowych, wykazując działanie ściśle ukierunkowane na redukcję zmarszczek.

Matrixyl 3000 – nowoczesny składnik zawierający matrykiny – niskocząsteczkowe peptydy które są nośnikami informacji o naprawie i przebudowie skóry. Wnikają w jej głąb, docierając aż do fibroblastów, pobudzając je do namnażania i produkcji składników macierzy międzykomórkowej tj. kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry, a także kwasu hialuronowego warunkującego prawidłowe nawilżenie.

Gatuline RC – to ekstrakt z pąków drzewa bukowego, który stymuluje oddychanie komórkowe, spowalnia proces starzenia i hamuje działanie wolnych rodników, a także pobudza d działania fibroblasty.

Syn-Col – jest innowacyjnym peptydem, który stymuluje naturalne mechanizmy do produkcji kolagenu i ochrony przed jego degradacją. Zmniejsza zmarszczki, blizny oraz poprawia wygląd skóry.

W skład zabiegu wchodzi:
  1. Odtłuszczenie skóry antybakteryjnym kompresem przygotowującym skórę do zabiegu eksfoliacji, dzięki czemu zwiększa się przyswajalność składników aktywnych aplikowanych podczas zabiegu. 
  2. Aplikacja profesjonalnego serum, które odmładza i regeneruje cerę dojrzałą, posiada właściwości zabiegów z osoczem bogatopłytkowym.
  3. Nałożenie maski o właściwościach regenerujących i nawilżających. Maska zawiera EGF, Supernatant Ludzkich Komórek Adipocytowych, Adenozynę oraz Matrixyl 3000. Dodatkowo w skład kremu wchodzą oleje odżywcze (ryżowy, jojoba i emolient z ostropestu), które chronią skórę przed działaniem czynników zewnętrznych oraz glinka czerwona, która reminalizuje skórę, oczyszcza ją z toksyn i absorbuje nadmierne wydzielanie serum.
  4. Aplikacja kremu o działaniu nawilżającym, łagodzącym i antyseptycznym.

Sugerowane liczba zabiegów:  5 zabiegów w jednej serii – jeden zabieg w tygodniu.