Promocja!,  Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Wyglądaj olśniewająco w karnawale!

Karnawał to czas imprez i zabaw. Lubisz czuć się jak Królowa balu? Dbaj o to, by Twoja cera wyglądała po królewsku. Szczególnie w zimowym, suchym powietrzu potrzebujesz wsparcia.

W styczniu i lutym polecamy dwa zabiegi w obniżonej cenie:

  • GLASS SKIN – TAJEMNICA GŁADKIEJ SKÓRY KOREANEK – to zupełna nowość w naszej ofercie. Jest to wieloetapowy zabieg przywracający skórze młodzieńczy, zdowy wygląd, mający właściwości regenerujące, nawilżające i liftingujące. Terapia oparta jest na fermencie z grzyba Galactomytes ( GFF), kwasie azjatykowym oraz ekstrakcie z żeń-szenia i Rodacea, wsparta drenażem limfatycznym wykonywanym rollerem jadeitowym.

lub

  • EXCELSI’OR – BANKIETOWY ZABIEG LIFTINGUJĄCY ZE ZŁOTEM KOLOIDALNYM – linia Excelsi’Or oparta jest na 24 karatowym złocie i kompleksie liftingującym Suberlift®. Luksusowa, bankietowa linia z koloidalnym złotem, kompleksami liftingującymi i nawilżającymi w ekspresowym tempie powoduje natychmiastową poprawę napięcia i nawilżenia skóry sprawiając, że wygląda ona na młodszą i zdrowszą. Zabieg można wykonywać zawsze, gdy zbliża się ważne wydarzenie. 

Regularna cena każego z zabiegów to 180 zł. W zimowej promocji oszczędzasz -20% i płacisz tylko 144 zł.

Zapraszamy do rezerwacji!