Pożegnaj przebarwienia
Promocja!

Nadszedł czas na walkę z przebarwieniami i regenerację skóry po lecie!

We wrześniu mamy dla Was promocyjne propozycje: BB Glow lub zabieg pielęgnacyjny Pożegnaj przebarwienia. Zabiegi są przeznaczone do każdego rodzaju cery nawet bardzo cienkiej i delikatnej. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, natomiast seria zabiegów spowoduje, że efekty będą trwalsze i utrzymają się znacznie dłużej.

BB Glow to zabieg mezoterapii mikroigłowej połączony z subtelną pigmentacją skóry. Łączy w sobie skuteczność mezoterapii mikroigłowej oraz działania preparatów stosowanych do pigmentacji. Zabieg może być wykonywany na skórę twarzy, okolice oczu, szyję, dekolt a także na skórę dłoni. BB Glow silnie odżywia, rozjaśnia i wygładza skórę oraz wyrównuje koloryt. Skóra będzie także pięknie rozświetlona i w pełni odżywiona. Podczas zabiegu aplikowane są preparaty o bardzo bogatym składzie, które dzięki mikronakłuwaniu przenikają w głąb skóry. Olbrzymią zaletą zabiegu jest mała bolesność, krótki okres rekonwalescencji, szybkie i piękne rezultaty terapii. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu ale dla całkowitej odnowy tkanek warto wykonać serię od 2 do 6 zabiegów. Ilość jest uzależniona od oczekiwań oraz początkowego wyglądu skóry. Rezultat po serii zabiegowej utrzymuje się do 6 miesięcy. Podczas trwania kuracji należy unikać ekspozycji na słońce, do 2 tygodni po zabiegu.

Efekty:

  • redukcja i likwidacja zmarszczek
  • poprawa gęstości, elastyczności i jędrności skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny
  •  wyrównanie kolorytu skóry
  • wyrównanie powierzchni skóry
  • nadanie blasku i gładkości skórze
  • przywrócenie odpowiedniego napięcia
  • poprawa owalu twarzy
  • nawilżenie
  • redukcja blizn
  • ograniczenie wydzielania sebum

Cena zabiegu wynosi od 250 zł do 350 zł w zależności od wybranej okolicy. Dla osób, które skorzystają z serii 6 zabiegów – szósty zabieg gratis!


Pożegnaj przebarwienia – zabieg z kwasem fitowym. Odmłodzona, świeża, gładka i elastyczna – jednym słowem rozpromieniona! Tak będzie wyglądała Twoja skóra po wykonaniu zabiegu Phytic. Profesjonalny zabieg eksfoliacji na bazie kwasu fitowego przeznaczony jest dla skóry dojrzałej, zwiotczałej i z tendencją do przebarwień. Kwas fitowy doskonale rozjaśnia przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych- dzięki zdolnościom blokowania miedzi odpowiedzialnej za proces melanogenezy (powstawania barwnika skóry). Działa również antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie, rewitalizująco oraz obkurcza rozszerzone naczynia krwionośne. Jest to jeden z delikatniejszych kwasów, który stopniowo i nieinwazyjnie złuszcza, przez co polecany jest również dla skór wrażliwych, naczyniowych i źle tolerujących silniejsze rodzaje kwasów.

Promocyjna cena zabiegu to 120 zł – oszczędzasz 20% !


Umów się na wizytę: tel. 511 811 911 lub przez aplikację Moment