Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Poranna rosa – zabieg dotleniający, zwalczający efekty działania pola magnetycznego

Waterfall to nawilżająca, przeciwzmarszczkowa i dotleniająca linia dla skór dojrzałych, zwalczająca negatywne działanie pola elektromagnetycznego (w tym telefonów komórkowych ) i jego wpływu na ośrodki dielektryczne w skórze. Zabieg oparty między innymi na nowatorskich biofermentach, kwasie poliglukuronowym z innowacyjnym efektem  ,, WATERDROP’’ (efekt porannej rosy).

Optim Hyal™ – bioferment zawierający glikokiny- oligosacharydy acetylowanych kwasów glukoronowych o strukturze podobnej do fragmentów kwasu hialuronowego. Wygładza zmarszczki, nawilża powierzchnię skóry oraz zwiększa jej elastyczność i odporność. Stymuluje neosyntezę kwasu hialuronowego i pomaga utrzymywać go na odpowiednim poziomie.

Early Boost – składnik oparty na taurynie pochodzenia roślinnego o wyjątkowym działaniu energetyzującym. Otrzymywany z czerwonej algi – Jania Rubens. Stymuluje syntezę ATP o + 50%, wspomaga wzrost fibroblastów. Działa restrukturyzująco i opóźnia tworzenie się zmarszczek. Zapewnia błyskawiczne nawilżenie skóry i redukuje pierwsze oznaki starzenia po 28 dniach stosowania.

Elix-Ir™ – kompleks zabezpieczający skórę przed procesem Infra’Agingu otrzymywany z rdestu. Chroni skórę przed negatywnym działaniem promieniowanie elektromagnetycznego, przeciwdziała wpływowi promieniowania IR oraz UV.

W skład zabiegu wchodzi:
  1. Demakijaż.
  2. Eksfoliacja za pomocą odpowiednio dobranego peelingu.
  3. Aplikacja profesjonalnej esencji o lekkiej, wodnej konsystencji, która doskonale nawadnia przesuszoną skórę i ułatwia penetrację składników aktywnych w głąb skóry, zwalcza efekty promieniowania elektromagnetycznego i dotlenia.
  4. Nałożenie na twarz, szyję i dekolt maski o właściwościach nawilżających, dotleniających przeciwzmarszczkowych oraz zwalczających wpływ promieniowania elektromagnetycznego.
  5. Wmasowanie nawilżającego, dotleniającego, przeciwzmarszczkowego krem na dzień o właściwościach zwalczających wpływ promieniowania elektromagnetycznego.
  6. Nałożenie maski algowej o działaniu nawilżającym. Jeśli jest taka konieczność – ponowne nałożenie kremu.

Sugerowana liczba zabiegów:  6 zabiegów w jednej serii – jeden zabieg w tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *